Astroloji

 

 

Akrep 2020-06-02
Kariyeriniz adına üstleneceğiniz yeni ve önemli görevler sizi biraz endişelendirebilir. Nasıl yapacağınız konusunda endişelenmek yerine adım adım ilerlemelisiniz.
Aslan 2020-06-02
Özel yaşamınızla ilgili kendinizi köşeye sıkışmış hissedebilirsiniz. Korkularınızdan uzak kalmalı ve kalbinizin sesini dinlemelisiniz. İşler zamanla yoluna girecektir. Bugün bu cümleyi kendinize söyleyin.
Balık 2020-06-02
Eski bir arkadaşınızla ilgili yeni bir haber gelebilir ve duygusal olarak kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz. Artık önünüze bakmalı ve geçmişi geride bırakmalısınız. Kendinize değer verin.
Başak 2020-06-02
Bugün beklediğiniz bir haberle ilgili olumlu bir dönüş alabilirsiniz. Özel yaşamınızla ilgili yaşadığınız sorunları çözebilir ve ilişkinizi olumlu bir yönde değiştirebilirsiniz.
Boğa 2020-06-02
Hedeflerinizi değiştirebilir ve yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Endişelere yer vermeden kendinize güvenerek ilerlemelisiniz. Hayatınızda bazı gerçekler yolunu bulmaya doğru ilerliyor. Sabırlı olun.
İkizler 2020-06-02
Yakın çevrenizden birinin gerçek yüzünü görebilir ve hiç ummadığınız yüzleşmelerle karşı karşıya gelebilirsiniz. Herkese karşı bu fedakâr olmamalısınız. Kime iki kere güveneceğinizi iyi öğrenmelisiniz.
Koç 2020-06-02
Gizli kalmış bazı konular gün ışığına çıkabilir ve bu duruma tahammül etmek sizi biraz zorlayabilir. Sürpriz bir beraberlik ya da ortaklık kararı alabilirsiniz. Ya da bugün yapacağınız görüşme sizi etkileyebilir.
Kova 2020-06-02
Yakın çevreniz vasıtasıyla tanıştığınız kişilerden yeni teklifler alabilirsiniz. Ancak hemen karar vermemelisiniz. Bugün hayatınızın dönüm noktası olabilir. Olayları iyi değerlendirmelisiniz.
Oğlak 2020-06-02
Geçmişte yaşadığınız bir ilişkideki sorunlar tekrar gündeme gelebilir. İlişkilerinizi gözden geçirmek için güzel bir gündesiniz. Ortak çalıştığınız insanlarla yeniden değerlendirmeniz gereken projeleriniz olabilir.
Terazi 2020-06-02
Özel hayatınızda partnerinizden beklentilerinizi sorguluyor olabilirsiniz. Beklentilerinizin gerçekleşmesini istemek yerine biraz daha farkındalıklı olmalısınız
Yay 2020-06-02
Bugün sizi zorlayan birtakım durumlar olabilir. Kendinizi mutlu etmek için elinizden geleni yapmalısınız. Korkularınıza ve endişelerinize yenik düşmemelisiniz. İşler yoluna girecektir ama biraz zamana ihtiyacınız olabilir. Acele etmeyin.
Yengeç 2020-06-02
Bugün yaşayabileceğiniz bir krizi lehinize çevirerek güzel bir sonuç elde edebilirsiniz. Ufak tefek problemler çıksa da sükûnetle hepsini halledebilirsiniz. Bir dostunuzdan destek almak size iyi gelebilir.

 

 

Kaynak: 2020-06-02

 

Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Haber Yazılımı